Masz pytania? Zadzwoń!

+48 603 998 178

Zabiegi, które wykonujemy

Mezoterapia igłowa skóry

Mezoterapia igłowa jest nieinwazyjną metodą stosowaną do regeneracji, poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, w leczeniu cellulitu, rozstępów a także w leczeniu i profilaktyce łysienia skóry głowy. Zabieg mezoterapii stosuje się profilaktycznie w celu zmniejszenia objawów starzenia się skóry takich jak zmarszczki, zwiotczenie i ścieńczenie skóry.

Bardzo dobrze ten zabieg sprawdza się w problemie wypadania włosów lub ich osłabieniu. Pierwsze efekty widać już po dwóch zabiegach, jednak najlepsze efekty są widoczne po wykonaniu serii zabiegów 4-6. Mezoterapię igłową można łączyć z innymi zabiegami estetycznymi, dzięki czemu można uzyskać jeszcze lepszy efekt końcowy.

Do zabiegów mezoterapii stosujemy preparaty certyfikowane firmy Dermaheal oraz Innoaesthetics. W swoim składzie posiadają wysokiej jakości składniki aktywne m.in. kwas hialuronowy, krzemionkę organiczną i kompleksy multiwitaminowe. Po serii zabiegów mezoterapii, skóra wygląda znacznie lepiej, drobne zmarszczki znikają całkowicie, głębsze ulegają spłyceniu. Widoczna jest także poprawa napięcia i jędrności skóry.

Zobacz także

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia igłowa

Wypełnianie zmarszczek

Likwidowanie zmarszczek

Wypełnianie i konturowanie ust

Miejscowa lipoliza

Peelingi
chemiczne

Orchidea Salon & Nails Academy

ul. Grzybowska 32
Warszawa

Galeria Urody Jędrzejewscy

ul. Pańska 6
Grudziądz

Newsletter